„Ziemia, którą kocham”

KONKURSU PLASTYCZNEGO O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ
„Ziemia, którą kocham”
realizowanego w ramach Dni Kultury Ekologicznej z finałem 22 IV - Dzień Ziemi
w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wąwolnicy.

I.    TEMATYKA:  prezentacja piękna naszej planety Ziemi i działania podejmowane w codziennym życiu na rzecz ochrony środowiska.

II.    Organizatorzy konkursu: Blanka Skowronek- Kolibska- nauczyciel plastyki i techniki, Ewa Klocek- nauczyciel przyrody i biologii.

III.    CELE KONKURSU

1. Zachęcenie dzieci do działań podejmowanych na rzecz ochrony otaczającego ich środowiska.

2. Wyrażanie swoich myśli na obrazie.

3. Ukazanie piękna planety Ziemi.

4. Promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

IV.    WARUNKI UCZESTNICTWA

Konkurs skierowany jest do uczniów z klas IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wąwolnicy chętnych i zainteresowanych ekologią oraz sztuką.
Technika wykonania prac: wszelkie techniki rysunkowe, malarskie, graficzne typu: kredki, pastele, farby wodne, olejne, tusz itp
Format prac: A4, A3.
Pracę należy podpisać na odwrocie: imię, nazwisko, klasa. Prac nie wolno rolować i składać na mniejsze formaty!
Termin dostarczenia prac: 13 kwietnia 2022r.

V.    DODATKOWE INFORMACJE:

Ocenie będzie podlegać: zgodność z tematem przewodnim „Ziemia, którą kocham”, estetyka wykonania, ekspresja, oryginalność i kreatywność.

Uwagi organizacyjne:

1.    Wszystkie zgłoszone do konkursu prace przechodzą na własność Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wąwolnicy, którą reprezentują Organizatorzy.

2.    Zgłoszenie do udziału w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych podanych w kartach zgłoszenia i karcie informacyjnej w celach niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia organizowanego wydarzenia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz.U. 2018 poz. 1000). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do ich wglądu i poprawienia.

3.    Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do fotograficznej rejestracji i prezentacji prac konkursowych na łamach szkolnej strony internetowej www.zspwawolnica.szkolnastrona.pl

4.    Wszelkich związanych z Konkursem informacji udzielają jego Organizatorzy, Blanka Skowronek- Kolibska oraz Ewa Klocek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!