Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie III

25 marca zaprosiliśmy do przedszkola naszych rodziców, żeby wspólnie bawić się przy muzyce, zaprezentować  różne zabawy matematyczne i czytelnicze.

Rodzice mogli obserwować nas podczas wykonywania zadań matematycznych, mogli podziwiać nasze umiejętności  podczas rozwiązywania sudoku, dodawania i odejmowania, porównywania zbiorów, porządkowania elementów, odszyfrowywania zakodowanych haseł. Świetnie radziliśmy sobie też z dobieraniem podpisów do obrazków, odczytywaniem haseł. Była to również okazja, aby spędzić trochę czasu razem na przytulasach, wspólnych masażykach. Na koniec przedstawiliśmy rodzicom inscenizację "Witaj wiosno" prezentując nasze zdolności artystyczne. Był to bardzo przyjemnie spędzony czas, za co bardzo dziękujemy naszym kochanym rodzicom.

A.S.