TYDZIEŃ KUNDELKA

W dniach 20.11 - 23.11 w naszej szkole po raz kolejny odbył się Tydzień Kundelka, podczas którego nasi uczniowie mogli wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia Psy z Bronic szukają domów.

Przez cały tydzień na dzieci czekały różne atrakcje- kawiarenka z pysznymi ciastami, loteria fantowa, szkolne kino oraz dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VIII.

W przedszkolu główną atrakcją było spotkanie z p. Olą, wolontariuszką ze stowarzyszenia oraz adoptowanym Goździkiem. Dzieci dowiedziały się jak postępować w przypadku znalezienia lub zgubienia psa i jak o niego dbać. Na koniec Goździk zaprezentował ciekawe sztuczki.

Podczas całego tygodnia zbierane były pieniądze, za które zakupiona została karma oraz niezbędne akcesoria i przekazane dla podopiecznych stowarzyszenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się
w to przedsięwzięcie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Szkolny Klub Wolontariuszy Filantrop