Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Święto Edukacji Narodowej uczciliśmy wyjątkową uroczystością, która odbyła się w sali gimnastycznej. W tym dniu nasze przedszkolaki dziękowały wszystkim pracownikom przedszkola i szkoły za codzienną troskę, uśmiech, życzliwość, dobre rady i smaczne posiłki.

Słowa podziękowań zawarte były w wierszach i piosenkach prezentowanych przez dzieci, zwłaszcza pięcio i sześciolatki przygotowane przez p. Dorotę Zasadę, p. Agnieszkę Samoń i p. Katarzynę Jędruchniewicz.

Po części artystycznej głos zabrała pani wicedyrektor Jolanta Snopek, która podziękowała wszystkim pracownikom za zaangażowanie w swoją pracę, za entuzjazm i uśmiech na twarzy, dzieciom zaś życzyła radosnego i bezpiecznego roku szkolnego.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaki wręczyły wszystkim pracownikom własnoręcznie wykonane kwiaty.

Urszula Wnuk