Ach! Cóż to był za bal!

W czwartek 25 stycznia 2018 roku o godz. 9.30 rozpoczął się w naszej szkole bal karnawałowy. Z ogromną cierpliwością na ten dzień oczekiwali uczniowie klas I – III. Sala gimnastyczna z tej okazji uległa przeobrażeniu w zimową salę balową. Uczniowie w karnawałowych strojach rozpoczęli zabawę w godzinach porannych, więc już od rana w naszej szkole roiło się od księżniczek, żołnierzy , strażaków, sportowców, bohaterów znanych bajek i filmów.

Wszystkich przebierańców uroczyście przywitały Panie prowadzące imprezę z Ogólnopolskiej Szkoły Tańca i Dobrych Manier w Puławach. Wygląd sali i przepiękne stroje wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy.

Przy takich muzycznych hitach jak „Kaczuszki” czy „Jedzie pociąg” bawili się wszyscy uczniowie wraz z wychowawczyniami i rodzicami. Dzieci w rytm porywającej muzyki tańczyły w parach, osobno lub w kółeczku. Chętnie tworzyły taneczne korowody. Jednak muzyczne zabawy i konkursy z przyborami dawały im najwięcej radości i aplauzów. Na sali panowała wspaniała atmosfera.

W trakcie balu dzieci miały czas na zjedzenie różnych pyszności ze „Szwedzkiego Stołu” przygotowanego przez rodziców. Miały również okazję do wykonania pamiątkowych zdjęć. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i pozytywnie nastroiła na okres zbliżających się ferii… Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza zabawa udała się – serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy:

Wychowawcy klas I - III