DZIĘKI, ŻE JESTEŚ, DZIĘKI, ŻE JESTEŚ TU……..Babciu, Dziadku!

Dziadkowie mają zawsze zapasy całusków i niesamowitych opowieści, żeglują po bajkach, jak po falach na grzbiecie wieloryba. Niektórzy wstają skoro świt bez marudzenia, nim zadzwoni budzik, by prowadzić wnuki do szkoły. Mają więcej czasu niż rodzice, kochają bezwarunkowo, a ich pokłady cierpliwości i wyrozumiałości są nieograniczone. Potrafią dochować tajemnicy, pocieszyć. Są skarbem dla wnuków.

„Na dwie części podzieliłem swe serduszko,

Na dwie części podzielone serce mam.

Jedną część oddaję Tobie Drogi Dziadku,

A tę drugą część dla Ciebie Babciu mam.”

Tak śpiewały szkolne wnuki z klas I – III 23 stycznia na uroczystości, która odbyła się w naszej szkole z okazji Święta Dziadków. Były również inne wzruszające piosenki, szczere życzenia, perfekcyjne pokazy taneczne, inscenizacja z morałem, urocze laurki wykonane samodzielnie i słodki poczęstunek. Wzruszeni Dziadkowie podziwiali swe pociechy, nagradzając gromkimi brawami.

Uroczystość uświetniła obecność Pana Wójta Gminy Marcina Łaguna, Pani Dyrektor Izabeli Stelmach, Pani Wicedyrektor Jolanty Snopek.

Koordynatorka Pani Barbara Bieniek , wychowawczynie klas młodszych Panie: Elżbieta Figura, Aleksandra Giza, Małgorzata Graca, Kinga Saran – Kozak pięknie dziękują prowadzącej imprezę Pani Anicie Kopińskiej, Pani Agacie Boruch za dekoracje stołów, Pani Blance Skowronek -Kolibskiej za wykonanie dekoracji, Pani Karolinie Kijewskiej i Pani Klaudii Czuba za przygotowanie występu grupy tanecznej, Panu Grzegorzowi Gajkoś czuwającemu nad oprawą muzyczną oraz rodzicom za przygotowanie poczęstunku. Zapraszamy do fotogalerii.

Małgorzata Graca