Dzień Pluszowego Misia

W dniu 15 grudnia odbył się długo wyczekiwany przez naszych najmłodszych uczniów Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas I-III zostali zapoznani z historią powstania pluszowej zabawki oraz jej podróży do Wielkiej Brytanii. Uczniowie dowiedzieli się od jakiego imienia pochodzi skrót Teddy oraz jak powstały historie o Kubusiu Puchatku.

Uczniowie klas IIIA oraz IIIB przygotowali specjalnie na tę uroczystość wierszyki: „My Teddy Bear”, „Here’s a little Teddy” oraz „Special Friend”. Na korytarzu klas młodszych pojawiły się gazetki z pracami plastycznymi naszych drogich uczniów, gazetka o najpopularniejszych misiach, pluszaki oraz Misiowa Foto-budka, która cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczniów.

Tego dnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny na najciekawszą pracę plastyczną z motywem misia. Nagrodzeni zostali: Filip Gołąb- III miejsce, Mikołaj Filipek- II miejsce, Anna Figiel- II miejsce, Franciszek Banaszkiewicz- I miejsce, Michał Zagozdon- I miejsce. Uczniowie Ci otrzymali wykonane w naszej szkole metodą druku 3D misie. Oczywiście wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na koniec wspólnie przygotowaliśmy „czekoladową farbę” i tak pomalowaliśmy szablony niedźwiadków.

Organizator – Beata Zdżalik – Chodacka

Zdjęcia – Anita Kopińska, Kinga Saran – Kozak, Beata Zdżalik - Chodacka