Wycieczka do Sandomierza i Nowej Dęby

W okresie przedświątecznym uczniowie klas starszych uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza oraz w warsztatach zdobienia bombek choinkowych w Nowej Dębie.

W Sandomierzu zwiedzili Zbrojownię Rycerską, gdzie mogli zapoznać się z rodzajami broni, sprawdzić ile waży miecz i zbroja oraz poznać historię obrony miasta.

W fabryce bombek w Nowej Dębie zwiedzili wystawę bombek choinkowych, gdzie znajdują się przepiękne okazy o różnorodnej tematyce, w bardzo wielu formach i kształtach oraz poznali etapy ich produkcji. Podczas warsztatów wykonali swoją pamiątkową bombkę.

Organizator wycieczki: Lubelskie Biuro DARTUR.

Opiekunowie podczas wycieczek:

7 grudnia 2023r., klasy IV - V: p. Monika Kufel- Śpiewak, p. Blanka Skowronek- Kolibska, p. Karolina Kijewska, p. Marta Kucharska.

14 grudnia 2023r., klasy VI - VII: p. Beata Kamińska, p. Marlena Pęcak- Wałach, p. Sylwia Wójcik, p. Małgorzata Górka.